حافظ پلاستیک

کارخانه حافظ پلاستیک

در گذشته آبیاری و انتقال آب به صورت طبیعی انجام می گرفت و مشکلات زیادی را به همراه داشت. ولی مدتهاست که انتقال آب چه برای مصرف خانگی و شهری و چه برای مصرف کشاورزی به صورت بهینه انجام گرفت. برای این منظور کارخانه حافظ پلاستیک اقدام به تولید انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن کرد. این کارخانه یکی از کارخانه هایی بود که در کشور شروع به فعالیت در این عرصه کرد.

تاریخچه کارخانه حافظ پلاستیک

در سال 1366 کارخانه حافظ پلاستیک فعالیت خود را در زمینه تولیدات انواع لوله و اتصالات پلیمری شروع کرد و در سال 1374 توانست مجوز تولید را از وزارت صنایع دریافت کند. با بالا رفتن کیفیت محصولات و رشد خوبی که این شرکت داشت در سال 1380 توانست استانداردهای بین المللی 2000 و ISO 9001 را دریافت کند.

تولیدات کارخانه حافظ پلاستیک

کارخانه حافظ پلاستیک تولیداتی متنوعی را در زمینه ی انواع لوله هایی که در آبیاری تحت فشار، قطره ای و معمولی کار می کند دارد. به علاوه تمامی اتصالات و لوله هایی که در صنایع آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند نیز تهیه می گردد. در کارخانه حافظ پلاستیک این لوله و اتصالات در دو نوع لوله های اتصالی PE100, PE 80 تولید می گردند و طیف وسیعی دارند.

مزایای استفاده از لوله های پلی اتیلن

  • لوله پلی اتیلن در مقابل مواد شیمیایی و تغییرات دما مقاوم هستند و می توان تا مدت ها از این مواد استفاده کرد.
  • این لوله ها دچار خوردگی نمی شوند و این مشخصه باعث محبوبیت بیشتر آنها نسبت به مواد فلزی است.
  • این مواد می تواند فشار را تا حدود 25 بار تحمل کند و در پروژه های صنعتی قابل استفاده است.
  • انعطاف پذیری مواد پلیمری باعث می شود که مقاومت خوبی را این لوله و اتصالات در مقابل زمین لرزه و خطراتی از این قبیل از خود نشان دهند.
  • وزن آنها بسیار سبک تر از انواع مواد فلزی است که می تواند به خوبی در تأسیسات مختلف مورد استفاده قرار گیرد. همچنین حمل و نقل آنها نیز راحت تر است.
کارخانه حافظ پلاستیک
حافظ پلاستیک
نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (1 vote)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام