لیست قیمت پوش فیت

آخرین لیست پوشفیت 1402 (جدید)

سایت صنعت غرب اقدام به ارائه ی لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت در برندهای مختلف و انواع گوناگون نموده است. لوله و اتصالات پوش فیت از انواع لوله های پلی پروپیلنی می باشند که به جای لوله و اتصالات فلزی جایگزین شده اند. علت جایگزینی این لوله ها مزیت های قابل توجه آن ها نسبت به انواع فلزی می باشد. قیمت لوله و اتصالات پوش فیت با توجه به برند، کشور سازنده، مواد اولیه به کار رفته شده در آن ها، روش تولید، روش نصب، سایز و قطر خارجی و داخلی، ساختار و غیره می تواند متفاوت باشند.

لوله و اتصالات پوش فیت دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و این انعطاف پذیری سبب شده تا در برابر شکستگی مقاوم باشند. مقاومت حرارتی این لوله ها نیز بالا بوده و در صورت برخورد با شعله های آتش از انتشار آتش جلوگیری کرده و همان قسمتی که با شعله تماس حاصل نموده، سوخته می شود.

مقاومت شیمیایی لوله و اتصالات پوش فیت نیز بالا بوده و در اثر جریان محلول های نمکی، اسیدی و بازی دچار فرسودگی و پوسیدگی نمی شوند.

لوله و اتصالات پوش فیت به دلیل ساختار فیزیکی و شیمیایی مقاومی که دارند، در انواع صنایع مختلف چون صنایع شیمیایی و غذایی، لبنی و سیستم های تاسیساتی مختلف به کار برده می شوند. لوله پوش فیت در سایزهای مختلف موجود بوده و توانایی فشارهای باری مختلف را دارند. این لوله و اتصالات در انواع فشار قوی نیز تولید شده و در آبیاری های تحت فشار و فاضلاب کشی، لوله کشی استخرهای پرورش ماهی، استخرهای شنا و استخرهای آب گرم و جکوزی به کار برده می شوند.

شیرآلات پوش فیت نیز توسط سایت صنعت غرب عرضه شده و برای تمامی لوله و اتصالات مناسب می باشند. نصب ساده و راحت، عدم رسوب گیری، مقاومت در برابر رشد میکروارگانیسم ها و جلبک ها و بهداشتی بودن از مزیت های دیگر لوله و اتصالات پوش فیت می باشد.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
4.33 (6 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام