لیست قیمت پلی ران معمولی پروتکت

آخرین لیست پوشفیت پلیران معمولی 1403 (جدید)

لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت پلی ران معمولی در پایین همین صفحه درج شده و محاسبات لازم برای لوله کشی و تاسیسات را راحت‌تر کرده است. پوش فیت پلی ران یکی از برترین برندهای پوش فیت است که در دو نوع سایلنت و معمولی عرضه شده و در بازار موجود است.

در لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت پلی ران معمولی قیمت انواع رابط‌ها، لوله‌ها، سیفون‌ها، علمک‌ها و غیره قابل مشاهده است. قیمت پوش فیت پلی ران معمولی نسبت به پوش فیت سایلنت کمتر است.

لوله و اتصالات پوش فیت پلی ران دارای مزیت‌هایی است که به سبب این مزیت‌ها مورد توجه قرار گرفته‌اند. این لوله‌ها در برابر خمش انعطاف پذیر بوده و به راحتی نمی‌شکنند. در برابر ضربات فیزیکی و تنش‌های زیر زمین مقاومت بالایی داشته و به همین دلیل لوله‌هایی مقاوم در برابر زمین لرزه هستند.

از آنجا که لوله و اتصالات پوش فیت پلی ران از نوع پلیمر پلی پروپیلن هستند، در برابر زنگ زدگی، خوردگی اسیدی و خوردگی بازی مقاومت داشته و در اثر ورود مواد شیمیایی، اسیدها و نمک‌ها دچار فرسودگی و پوسیدگی نمی‌شوند.

از لوله و اتصالات پوش فیت در کشاورزی، صنایع لبنی و صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، لوله کشی آب شرب بهداشتی، لوله کشی آب و فاضلاب، تاسیسات، لوله کشی وسایل نقلیه مانند کشتی و قطار استفاده می‌کنند.

لوله و اتصالات پوش فیت پلی ران در انواع سایزهای مختلف موجود بوده و از نظر بار فشاری قابل تحمل در انواع فشار ضعیف، فشار قوی و فشار متوسط تقسیم بندی می‌شوند. انواع فشار قوی آن‌ها برای لوله کشی آب و فاضلاب صنعتی و آبیاری تحت فشار استفاده می‌شود. با توجه به سایز، متراژ، نوع رابط این لوله‌ها قیمت های متفاوتی دارند.نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (2 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام