لیست قیمت نیوفلکس

آخرین لیست نیوفلکس 1403 (جدید)

جدول لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس در زیر قابل مشاهده است. لوله و اتصالات پوش فیت در برندهای داخلی و خارجی زیادی در بازار عرضه شده‌اند که در بین این برندها برند نیوفلکس نیز به چشم می‌خورد. لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس از معتبرترین و با استانداردترین برندها بوده و دارای مزیت‌های قابل توجهی است.

لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس در هنگام نصب هیچ گونه نیازی به چسب و حرارت نداشته و با سرعت بالایی نصب می‌شوند. به سبب این ویژگی سلامت نصابان نیز در خطر نیفتاده و محصولاتی بهداشتی هستند. در تولید لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس از پلیمرهای پلی‌پروپیلن استفاده شده و از عناصر مضری چون سرب، جیوه، قلع در آن‌ها استفاده نشده و در نتیجه برای آب شرب بسیار مناسب بوده و سلامت آب‌ها را تضمین می‌کند. از این جهت از این لوله‌ها برای تصفیه خانه‌ها و لوله کشی آب شرب استفاده می‌شود.

این لوله‌ها در برابر تغییرات دمایی مقاوم بوده و در اثر سرما و گرما دچار ترک خوردگی نشده و به همین دلیل برای کشاورزی، شیلات، مناطق کوهستانی مناسب هستند.

لوله و اتصالات پوش فیت از طریق بست و اورینگ به یکدیگر متصل می‌شوند. آب بندی لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس به صورت کامل انجام شده و هیچ گونه نشتی در آن‌ها دیده نمی‌شود. همچنین مقاومت فیزیکی، شیمیایی و حرارتی این لوله‌ها در حد بالایی بوده و دچار زنگ زدگی، خوردگی اسیدی و خوردگی بازی نمی‌شوند.

لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس در انواع مختلف از جمله سه راهی، زانو 45 درجه، زانو قائم، سه راهی، بوشن، بست، سیفون، علمک، لوله‌های پوش فیت در سایز های مختلف توسط سایت صنعت غرب با قیمت بروز و مناسب به فروش می‌رسد.
نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (1 vote)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس: ۵۵۱۵۱۶۸۳-۰۲۱

پیمایش به بالا
تماس بگیرید