سوپردرین

کارخانه سوپردرین

کارخانه سوپردرین تولید کننده نسل جدیدی از اتصالات و لوله های پوش فیت است که از طریق همکاری با شرکت های برتر و برند در خصوص تولید لوله و اتصالات توانسته است، جایگاه بسیار مهمی را در این صنعت برای خود کسب کند. کارخانه سوپردرین با شرکت های مهمی نظیر یوپونور، بزرگترین تولید کننده لوله های غیر فلزی در جهان، شرکت اوستندورف، مهمترین تولید کننده لوله های پلی پروپیلن در دنیا و شرکت روتنبرگ آلمان و گروه بین المللی استودر همکاری داشته و همه این کمپانی ها شریک تجاری کارخانه سوپر درین هستند. محصولات کارخانه سوپردرین برای لوله کشی سیستم فاضلاب ساختمان و برج های بلند مرتبه مورد استفاده قرار می گیرد. برای مشاهده لیست قیمت سوپردرین و همچنین لیست قیمت پوش فیت کلیک کنید.

محصولات کارخانه سوپردرین چه ویژگی هایی دارد؟

  • طراحی تولیدات کارخانه سوپر درین به شکلی است که نصب و راه اندازی و استفاده از آنها در سیستم فاضلاب ساختمان ها بسیار آسان بوده و در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت انجام می شود.
  • محصولات کارخانه سوپر درین با تنوع زیاد و در انواع سایزها ساخته می شوند و گستردگی ابعاد آنها باعث شده است کاربرهای متنوعی هم داشته باشند.
  • اتصالات کارخانه سوپردرین با زوایای مختلف 15، 30،45، 67،78 تولید شده و همین ویژگی کاربرد آنها را متنوع کرده است.
  • لوله ها و اتصالات تولید شده توسط این کارخانه مدرج هستند تا هنگام نصب و اندازه گیری کار با آنها راحت تر باشد.
  • لوله هایی که در کارخانه سوپردرین برای سیستم فاضلاب تولید می شود در مقابل دمای 110 در جه آب به مدت کوتاه مقاوم است.
  • مقاومت اتصالات کارخانه سوپر درین در برابر PH بالا بوده و PH 2 تا 12 را می تواند تحمل می کند.
  • لوله های سوپرپایپ صدای بسیار کمی داشته و هنگامی که اب و یا فاضلاب در آنها جریان پیدا می کند، صدایی در حدود 8 تا 10 دسی بل تولید می کنند که صدای بسیار پایینی است.

با تولیدات کارخانه سوپردرین دیگر نیازی به سیستم ونت هم نیست

سیستم ونت برای جلوگیری از انتشار بو و آلودگی در اتصالات فاضلاب استفاده می شود با محصولات کارخانه سوپردرین ضمن تامین هوای کافی برای داخل اتصالات از برگشت هوای آلوده و بوی فاضلاب به داخل هم جلوگیری می شود. بنابراین با این اتصالات می توان سیستم ونت را کاملا حذف کرد، ضمن آنکه در هزینه های مربوط به لوله کشی هم صرفه جویی می شود.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
4.33 (3 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس: ۵۵۱۵۱۶۸۳-۰۲۱

پیمایش به بالا
تماس بگیرید