لیست قیمت قطران اتصال

آخرین لیست قطران اتصال 1403 (جدید)

شرکت قطران اتصال در سال 1370 و با تکیه به تخصص و مهارت داخلی با هدف تجهیز اتصالات پلی اتیلن کشور و رفع نیاز داخلی در ایران تاسیس شد. کارخانه این شرکت در سمنان با زیربنایی با مساحت بالا شروع به کار کرد. امروزه و پس از 25 سال فعالیت در تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن، ظرفیت تولید این شرکت به 30 هزار تن در سال رسیده است. این حجم از تولید نشان می‌دهد که این شرکت یکی از تکیه گاه‌های داخلی تامین لوله و اتصالات پلی اتیلن است.

محصولات این شرکت شامل انواع اتصالات فاضلاب ساختمانی، اتصالات الکتروفیوژن، اتصالات فشارقوی و رایزرهای آبیاری برای استفاده در کلیه صنایع مرتبط با انتقال سیالات مانند آب، گاز و … است. این شرکت در سال‌های منتهی به 1390، تمامی گواهینامه‌های کیفی استاندارد خارجی را علاوه بر گواهینامه‌های استاندارد داخلی دریافت کرده است.

شرکت قطران اتصال با کیفیت فنی بالای محصولات خود، در پروژه‌های بزرگ ملی نیز حضور داشته است. پروژه بزرگراه طبقاتی شهید صدر و پروژه مسکونی شهر جدید پردیس فازهای 5 تا 9 از جمله گسترده ترین این پرویه‌ها بوده‌اند.

در ادامه این مثاله درباره لیست قیمت قطران اتصال با شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

لیست قیمت جدید قطران اتصال

محصولات این شرکت در گروه اتصالات شامل اتصالات جوشی فاضلابی، اتصالات جوشی فشار قوی، اتصالات پیچی، الکتروفیوژن‌ها، تی اف‌ها و رایزر هستند. در گروه لوله‌ها نیز، لیست قیمت قطران اتصال شامل انواع مختلف لوله‌های پلی اتیلن می‌شود. دستگاه جوش پلی اتیلن هم در لیست قیمت حاضر به عنوان یکی از ابزار تولیدی شرکت قطران اتصال دیده می‌شود. اطلاعات بیست قیمت قطران اتصال، شامل ابعاد، حداقل تعداد سفارش و قیمت هر گروه از این محصولات می‌باشد.

برای دریافت کاتالوگ از دکمه دانلود پایین صفحه استفاده کنید و در صورت تماس با کارشناسان ما، همچنین اطلاعات فنی و تخصصی و موارد کاربرد هر محصول نیز معرفی خواهد شد.

کارخانه قطران اتصال

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
4.5 (6 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام