لیست قیمت آذین

آخرین لیست آذین 1403 (جدید)

لوله پلی پروپیلن آذین از برندهای معروف و خوش نام ایرانی است که با کیفیت بالا به فروش می رسد. لیست قیمت لوله پلی پروپیلن آذین در سایت صنعت غرب موجود بوده و می توان قیمت های روز تمامی اتصالات، رابط ها و لوله های پلیمری آذین را مشاهده نمود و به راحتی هزینه ی لازم برای لوله کشی را محاسبه کرد.

به سبب ویژگی های مهمی که این لوله ها دارند مورد توجه قرار گرفته و آمار فروش بالایی را در سطح بازار از آن خود کرده اند.

ضخامت کم لوله، جلای سطحی، سبکی وزن، انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر شکستگی و ضرب دیدگی، مقاومت شیمیایی بالا در برابر خوردگی اسیدی و بازی، مقاومت در برابر زنگ زدگی، ثبوت رنگ، استفاده از مواد اولیه ی کاملا بهداشتی و مرغوب از اساسی ترین ویژگی های لوله پلی پروپیلن آذین می باشد.

ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد لوله پلی پروپیلن آذین سبب گشته تا کاربرد گسترده ای پیدا کنند. از کاربردهای گسترده این لوله ها می توان به استفاده از آن ها در لوله کشی آب شرب، استفاده در تصفیه خانه ها، استفاده در فاضلاب کشی، استفاده در آبیاری های بارانی، لوله کشی استخر، سونا و جکوزی اشاره کرد.

یکی از ویژگی های دیگر لوله پلی پروپیلن آذین که سبب شده تا کاربرد گسترده تری پیدا کنند، عدم جذب رطوبت می باشد. علاوه بر این سطح داخلی این لوله ها نیز صیقلی بوده و در نتیجه املاح و فاضلاب ها به راحتی از آن عبور کرده و این لوله ها کمتر دچار گرفتگی، رسوب گیری و لجن گیری می شوند.

سختی بالا، چگالی کم، مقاومت در برابر کشش از دیگر ویژگی هایی می باشد که باعث شده برای لوله کشی ساختمان های ضد زلزله نیز مورد استفاده قرار بگیرد. لوله پلی پروپیلن به دور صورت هموپلیمر و کوپلیمر پروپیلن موجود می باشد که اکثرا از کوپلیمر پروپیلن برای لوله کشی استفاده می شود. جدیدترین لیست قیمت لوله پلی پروپیلن را مشاهده کنید.نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (4 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام