لیست قیمت سی اچ اسپانیا

آخرین لیست سی اچ اسپانیا 1402 (جدید)

لوله یو پی وی سی سی اچ اسپانیا از معتبرترین برندهای یو پی وی سی در بازار جهانی می باشد که طبق استانداردهای معین جهانی تولید شده است. تمام مواد اولیه به کار رفته شده در این لوله ها بهداشتی بوده و تماما طبق استانداردهای معتبر جهانی تولید گشته و دارای گواهی و تاییدیه های مهندسی مختلف می باشد.

لوله و اتصالات یو پی وی سی سی اچ اسپانیا در سایزهای مختلف تولید شده است. لیست قیمت سی اچ اسپانیا در پایین قابل مشاهده بوده و می توان قیمت آن را با مراکز پخش مختلف مقایسه نمود.

لوله و اتصالات یو پی وی سی سی اچ اسپانیا در برابر رنگ پریدگی مقاومت داشته و به سبب اینکه در برابر اشعه های خورشید و عوامل بیرونی متعدد رنگ خود را حفظ می کند، در کشاورزی و شیلات مورد استفاده فراوان قرار گرفته است.

شیرآلات یو پی وی سی نیز جزو مرغوب ترین شیرآلات بوده و برند سی اچ از پرفروش ترین برندهای شیرالات یو پی وی سی می باشد. این شیرآلات نسبت به سایر شیرآلات به راحتی نصب شده و به راحتی نیز قطع و وصل جریان سیال را انجام می دهند. ایمن بودن آب بندی شیرآلات سی اچ اسپانیا یکی از مزیت های مهم آن ها می باشد. همچنین این شیرآلات با انواع لوله ها سازگاری داشته و مناسب تمامی سیالات نیز می باشد.

اتصالات یو پی وی سی سی اچ اسپانیا نیز در انواع گسترده ای از بوشن ها، زانوها، تبدیل ها، رینگ و فلنچ و سه راهی ها موجود بوده و لیست قیمت سی اچ در پایین آورده شده است. اتصالات و لوله ها و شیر آلات یو پی وی سی سی اچ اسپانیا با روش های مختلف چون چسبی، مهره ماسوره ای و دنده ای به یکدیگر متصل می شوند.

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت های سی اچ تماس بگیرید

 

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
3 (2 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام