لیست قیمت fip اف آی پی

آخرین لیست لوله fip 1402 (جدید)

لیست قیمت لوله یو پی وی سی اف آی پی  fip توسط سایت صنعت غرب ارائه گردیده و این سایت اقدام به ارائه ی خدمات در زمینه ی فروش لوله های یو پی وی سی می نماید. لوله یو پی وی سی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته که دلیل آن مزیت های بی شمار این لوله ها می باشند.

لوله یو پی وی سی اف آی پی fip مطابق استانداردهای جهانی چون استاندارد NSF تولید شده و در نتیجه به راحتی می توان از این لوله ها برای انتقال آب شرب استفاده نمود، بهداشت آب آشامیدنی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و لوله های انتقال نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کنند، زیرا برخی از لوله ها حاوی عناصر سمی چون جیوه، سرب و قلع بوده و در نتیجه این عناصر وارد آب آشامیدنی شده و اب را آلوده می کنند. لوله های یو پی وی سی هیچ کدام از این عناصر را نداشته و به راحتی می توان برای تصفیه خانه ها و انتقال آب شرب از آن ها استفاده نمود.

لوله های یو پی وی سی upvc با آنکه جزو لوله های پلیمری می باشند، اما در برابر آتش سوزی مقاوم بوده و در اثر تماس با آتش گاز HCL آزاد نموده که این گاز از انتشار آتش جلوگیری کرده و سبب خاموشی شعله می شود.

وزن سبک، انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر تنش و زمین لرزه از مزیت های مهم دیگر لوله های یو پی وی سی می باشد.

مقاومت شیمیایی لوله یو پی وی سی اف آی پی بسیار بالا بوده و در برابر مواد الکلی، نفتی غیر آروماتیک، روغن ها، اسیدها و بازها مقاومت داشته و دچار پوسیدگی و خوردگی نمی شوند. سطح صاف درون این لوله ها تمامی مواد معلق را عبور داده و دچار گرفتگی نمی شود.

لیست قیمت لوله و اتصالات یو پی وی سی fip در زیر آمده و در صنعت غرب با بیشترین درصد تخفیف ارائه می شود.

به علت نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت های اف آی پی تماس بگیرید

 

 

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (2 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام