لوازم بهداشتی و ساختمانی

به مجموعه لوازم جانبی که پس از تکمیل ساختمان برای سلامتی ، راحتی و بهداشت فردی افراد در محیط خانه از آن استفاده می شود لوازم بهداشتی ساختمان میگویند .

لوازم بهداشتی ساختمان جزء اجناس مصرفی می باشد که تاثیر بسزایی در زیبایی  و کارایی سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ی ساختمان دارد و با توجه به مصرفی بودن اقلام لوازم بهداشتی ساختمان ،کیفیت محصولات امری بسیار ضروری می باشد.

امروزه کارخانه های تولید لوازم بهداشتی ساختمان در کشور نه تنها از لحاظ کیفیت و تنوع از برند های مشابه خارجی کمتر نمی باشند بلکه در بسیاری از موارد دارای قیمت مناسب  و کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش مطلوب تری برخوردار می باشند. بدیهی است با خرید محصولات داخلی و حمایت از تولید کنندگان داخلی می توانیم باعث بهبود هر چه بیشتر این صنعت در کشور شویم .

با توجه به پتانسیل بسیار بالای این محصولات و نیاز کشور های همسایه دولت مردان می توانند با حمایت از این صنعت هم در تولید و اشتغال هم واردات ارز به کشور کمک بسزایی به تولید کنندگان این محصول انجام دهند .

با توجه به اهمیت کیفیت در این محصولات بازرگانی صنعت غرب با شعار اصلی کیفیت و قیمت ، نمایندگی فروش محصولات داخلی و برند های لوازم بهداشتی ساختمان می باشد که تمامی محصولات این بازرگانی تولید داخل می باشد و از استاندارد ایران برخوردار می باشد.

بازرگانی صنعت غرب در زیر برای آگاهی مصرف کنندگان در خرید لوازم بهداشتی ساختمان به چند برند معتبر اشاره می کند :

  • شیرآلات بهداشتی قهرمان: تولید کننده شیر آلات مخروط اهرمی با مهر استاندارد یکی از بهترین و گرانترین محصولات ایران می باشد .
  • شیرآلات بهداشتی کسری : تولید کننده شیر آلات مخلوط اهرمی و کلاسیک دارای قیمتی اقتصادی و مناسب .
  • شیرآلات بهداشتی راسان : تولید کننده شیر آلات اهرمی با تنوع بسیار زیاد محصولات جزء برندهای گران و با کیفیت می باشد .
  • شیرآلات بهداشتی فضیلت : تولید کننده شیرآلات اهرمی و کلاسیک که نسبت قیمت به کیفیت آن بسیار مناسب می باشد محبوب ترین مدل آن مارک خزر می باشد.
  • شیرآلات بهداشتی اندیکا: تولید کننده شیر آلات بهداشتی مخصوص سرویس های بهداشتی و آشپزخانه جزء شیر آلات استاندارد با قیمت مناسب و اقتصادی .
  • شیرآلات بهداشتی نوتریکا: جزء گرانترین برند های ایرانی با تنوع بسیار زیاد محصولات تولیدی .

و همچنین آینه و اکسسوری های فرپود، دوریکا، سنی پلاستیک ، سکنا پلاست ، فلاش تانک آسان مهر جهان یار ، فلاش تانک ایران ، اوه پلاست ، فلاش تانک آراد ، فلاش تانک تاپ، مهتک نوین

 

تمامی کارخانه های نام برده دارای مهر استاندارد و نشان ایزو کیفیت صدر تولید می باشند.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (2 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام