آشنایی با نحوه قیمت گذاری لوله و اتصالات پلی اتیلن

با توجه به نوع مواد بکار رفته در لوله، ضخامت، میزان تحمل فشار، گرید و سایز قیمت گذاری لوله پلی اتیلن انجام می شود. همانطور که می دانید خواص لوله های پلی اتیلن با مقدار پلی اتیلن بکار رفته در آن و گرید لوله تغییر می نماید. از طرفی به تناسب لوله پلی اتیلن انتخابی و خواص آن قیمت لوله نیز متغیر خواهد بود. به عنوان مثال نوع مواد بکار رفته در لوله می تواند PE63، PE80 و یا PE100 باشد. انواع مواد از نوع PE80/100 از مواد رایج مورد استفاده در لوله های پلی اتیلن بوده و لوله های تولید شده با این مواد دارای ضخامت کمتر، وزن کمتر و مقاومت بیشتری هستند. همچنین میزان تحمل فشار وارده توسط لوله متغیر بوده و از ۴ بار تا ۱۶ بار متفاوت است. بدیهی است که میزان تحمل فشار بار وارده بر دیواره لوله تاثیر مستقیمی بر قیمت لوله خواهد داشت. عامل تاثیرگذار دیگر بر روی قیمت لوله های پلی اتیلن گرید لوله است. بطوریکه گرید A دارای قیمتی بیشتر از سایر گریدها می باشد. البته نوع لوله گازی بدلیل نوع ساختار آن از سایر لوله پلی اتیلن معمولی بالاتر است.

در مورد قیمت اتصالات پلی اتیلن، انواع اتصالات از جنس پلی اتیلن موجود بوده که جهت اطلاع از لیست قیمت آن به وب سایت بازرگانی صنعت غرب مراجعه نموده و یا با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمائید. شما این امکان را دارید که جهت بررسی قیمت هر یک از انواع لوله پلی اتیلن از طریق وب سایت و قسمت لیست قیمت محصولات نسبت به انتخاب محصول مورد نظر اقدام نموده و قیمت آنرا مشاهده نمائید. بدین ترتیب با مقایسه قیمت لوله پلی اتیلن بازرگانی صنعت غرب با سایر رقبا می توانید نسبت به انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه اقدام نمائید.

قیمت گذاری لوله پلی اتیلن

قیمت گذاری لوله پلی اتیلن به عوامل متعددی بستگی دارد. اینکه شما لوله تهیه شده از مواد PE63 خریداری نمائید و یا لوله ساخته شده از مواد PE100 در قیمت لوله تاثیرگذار خواهد بود. همچنین گرید، سایز و میزان تحمل فشار نیز بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر دارند.

انواع لوله پلی اتیلن در اندازه و سایزهای متنوع، لوله های تک جداره، دوجداره و یا اسپیرال و با سایزهای مختلف را می توانید از بازرگانی صنعت غرب تهیه نمائید. بازرگانی صنعت غرب تامین کننده ملزومات مورد نیاز پروژه های ساختمانی و صنعتی به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتها در این حوزه شناخته می شود.

شما می توانید انواع لوله پلی اتیلن از سایز ۱۶ الی ۶۳۰ میلیمتر و با قابلیت تحمل فشار از ۴ الی ۱۶ اتمسفر را سفارش داده و تهیه نمائید. بازرگانی صنعت غرب با امکان ارسال سفارشات و محموله ها به سراسر ایران در اسرع وقت جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

بازرگانی صنعت غرب دارای مجموعه کاملی از انواع لوله پلی اتیلن و اتصالات آن در سایزهای مختلف و با قیمت مناسب بوده و خدمات تحویل به مشتری در کوتاهترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

بازرگانی صنعت غرب تامین کننده انواع لوله پلی اتیلن و اتصالات شرکتها و سازمانهای معتبر داخلی، دارای سالها تجربه بوده و با بهره گیری از کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
4.33 (6 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام