لیست قیمت پیمتاش

آخرین لیست پیمتاش 1403 (جدید)

لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش از برندهای معتبری است که لیست قیمت پیمتاش در پایین این صفحه آورده شده است و کارهای محاسباتی لوله کشی ساختمان و تاسیسات را تسهیل نموده است.

لوله یو پی وی سی جزو دسته ای از لوله های پلیمری می باشد که کارایی و طول عمر بالایی داشته و به سبب مزیت های درخور مورد توجه همگان قرار گرفته است. لوله یو پی وی سی پیمتاش برای لوله کشی استخر، سونا، جکوزی، پارک های آبی، کشاورزی و آبیاری، حوزه شیلات، لوله کشی آب شرب خانگی و لوله کشی آب و فاضلاب، تصفیه آب مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.

لوله یو پی وی سی پیمتاش مقاومت حرارتی، فیزیکی، شیمیایی بالایی داشته و در برابر اکسایش، خوردگی اسیدی، خوردگی بازی، مواد شوینده قوی به هیچ وجه آسیب پذیر نمی باشد.

برای اتصال این لوله ها از رابط های مختلف استفاده می شود که در لیست قیمت پیمتاش آورده شده است. رابط های لوله های یو پی وی سی پیمتاش در انواع چسبی و دنده ای موجود می باشد.

این لوله و رابط ها به گونه ای طراحی شده اند که سطح صاف و صیقلی داشته و در نتیجه مواد مختلف و ذرات معلق به راحتی عبور کرده و باعث مسدود شدن مسیر لوله ها نمی گردد. از این رو این لوله ها در برابر رسوب گیری و لجن گیری مقاومت دارند.

لوله و رابط یو پی وی سی پیمتاش در سایزهای مختلف تولید و عرضه می شوند. سایز و قطر خارجی و داخلی لوله، نوع رابط، متراژ و تعداد خریداری شده در قیمت آن ها موثر می باشد.

زانوهای رابط لوله یو پی وی سی از پرکاربردترین رابط ها بوده که در انواع 45 درجه، 60 درجه، 90 درجه موجود بوده و برای انحراف مسیر جریان سیال، اتصال لوله ها و رابط های دیگر به کار برده می شود. آب بندی این رابط ها در حد مطلوبی بوده و نشتی در آن ها دیده نمی شود.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
3.75 (8 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام