لیست قیمت پلی پارس

آخرین لیست پلی پارس 1402 (جدید)

در سال های اخیر و با توجه به ظرفیت و توان پتروشیمی کشور، شرکت های زیادی اقدام به تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن کرده اند. بعضی از این شرکت ها با توجه به کیفیت ساخت بالا، حتی موفق به صادرات محصولات خود نیز شده اند. شرکت پلی پارس یکی از مطرح ترین شرکت های تولید اتصالات پلی اتیلن است. این شرکت با اخذ تمام گواهینامه های استاندارد از اداره کل استاندارد استان تهران و همچنین گواهینامه های بین المللی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت، ایزو 14001 و ایزو 18001، از پیشگامان عرصه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن در کشور و منطقه باشد. محصولات این شرکت شامل تمامی انواع اتصال ها و زانوها و…، در تعداد بالا قابل خرید می باشند. در این مطلب درباره لیست قیمت پلی پارس صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

لیست قیمت پلی پارس

محصولات این شرکت شامل انواع رابط، اتصال ماده، اتصال نر، درپوش، سه راه، رابط تبدیل، زانو معمولی، زانو ماده، زانو نر، کمربند و بست انشعاب و اتصال فلنچدار هستند که با کیفیت صادراتی تولید و عرضه می شوند. در لیست قیمت حاضر تمامی این مخصولات به همراه سایز دقیق آن ها و همچنین حداقل تعداد سفارش موجود می باشد. لازم به توضیح است که در لیست قیمت پلی پارس، رابط ها، اتصالات، درپوش ها و سه راه ها در گروه های متنوع از نظر کیفیت و اندازه ارائه می شوند و شما می توانید بر اساس نیاز و مقدار هزینه ای که قصد دارید بکنید، کد محصولات مورد نظر را از لیست قیمت برداشته و انتخاب نمایید.

برای دریافت لیست قیمت پلی پارس می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در این ارتباط شما همچنین اطلاعات فنی و یا قیمتی بیشتری از کارشناس مورد نظر در خصوص محصول یا محصولات انتخابی خود دریافت خواهید کرد.

در زیر می توانید لیست قیمت پلی پارس را مشاهده کنید.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
4.33 (12 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

۸ دیدگاه دربارهٔ «لیست قیمت پلی پارس»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام