لیست قیمت سوپرپایپ

آخرین لیست سوپرپایپ 1403 (جدید)

کارخانه سوپرپایپ پس از سال‌های دهه 60 و اتمام جنگ، که کشور عزیزمان ایران نیاز زیادی برای بازسازی داشت در خرداد سال 1376 با هدف رفع نیازهای کشور در زمینه تولید لوله‌های تلفیقی پنج لایه، در جزیره زیبای قشم تاسیس شد. امروز و پس از گذشت نزدیک به دو دهه کارخانه سوپرپایپ تبدیل به یکی از بزرگترین و معتبرترین کارخانه‌های کشور شده و با صادرات به کشورهای همسایه حضور پررنگی در بازار آن کشورها دارد.

در حال حاضر کارخانه سوپرپایپ و سوپردرین با رعایت اصول درست مدیریتی و ثبات قیمت توانسته‌اند به یک برند شناخته شده تبدیل شوند و با سرمایه گذاری فراوان بر روی سیستم‌های نوین فاضلاب خانگی مانند پوش فیت به عمران و آبادانی کشور کمک کنند. ما شاهد هستیم که محصولات کارخانه سوپرپایپ و سوپردرین توسط اکثر سازندگان و پروژه‌های بزرگ عمرانی در سطح کشور استفاده می‌شوند. که این خود گواهی بر کیفیت بالای محصولات این شرکت‌ها است.

از اهداف کارخانه سوپر پایپ می‌توان به بومی سازی تکنولژی‌های جدید در صنعت ساختمان، نوع آوری و تولید محصولات جدید، کیفیت مطلوب محصولات و رقابت با محصولات مشابه خارجی، تنوع زیاد محصولات، ایجاد اشتغال، حضور قدرتمند در بازار داخلی و کشورهای دیگر و جلوگیری از اتلاف انرژی در سیستم‌های گرمایشی اشاره کرد.

لوله پنج لایه سوپر پایپ تحت لیسانس کشور آلمان تولید می‌شود. از جمله یکی از کاربرد‌های این محصول استفاده آن در سیستم گرمایش از کف است که در سالهای اخیر رواج زیادی پیدا کرده است.

در محصولات سوپر پایپ به دلیل استفاده از بهترین متریال تلفیقی آلومینیوم و پلی اتیلن رسوبگذاری به حداقل رسیده و کیفیت بالای آب را در چند دهه عمر مفید خود تضمین می‌کند. لاذم به ذکر است که لوله و اتصالات بعد از انجام آزمایش‌های دقیق از جمله تست مقاومت در برابر فشار و حرارت در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.

لوله 32 در کلاف 50 متری، 25 در کلاف 100 متری، 20 در کلاف 150 متری و لوله 16 در کلاف 200 متری عرضه می‌شود.

لوله LT مخصوص آب سرد است.

محصولات کارخانه سوپرپایپ :

استاندارد های محصولات کارخانه سوپرپایپ :

  • پوش فیت : طبق استاندارد DIN4102 رده B1
  • DIN19560-10 , DINEN 1451-1
  • DIN8077 , DINEN 12025
  • دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان و شهرسازی

در صفحه لیست قیمت لوله 5 لایه می‌توانید قیمت سایر برندهای موجود را نیز مشاهده کنید.
نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (1 vote)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام