لیست قیمت تکاب اتصال

آخرین لیست تکاب اتصال 1403 (جدید)

در سال 1372، شرکت تکاب اتصال دماوند با هدف تامین اتصالات و منابع پروژه‌های انتقال سیالات به خصوص آب و تجهیز شبکه آب رسانی کشور، شروع به فعالیت کرد. این شرکت با تولید محصولات و اتصالات پلی اتیلن با کیفیت و دقیق، در سال‌های اخیر یکی از برترین تولید کنندگان ایرانی شناخته شده است.

این شرکت در سال‌های اخیر با افزایش ظرفیت تولید، با استفاده از 18 خط تولید و نیروهای متخصص توانسته به یکی از قطب‌های تامین اتصالات پلی اتیلن کشور تبدیل شود. ظرفیت تولیدی این شرکت در سال 1380، 220 تن بوده است که در سال‌های اخیر با رشد قابل توجه به رقم 1400 تن در سال 1395 رسیده است.

همچنین این شرکت برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع اتصالات پلی اتیلن به روش تمام تزریق در فشارهای 20 و 25 بار کرده است. دریافت گواهینامه‌های کیفیت DVCW و KIWA از کشور آلمان، یکی دیگر از افتخارات این شرکت است.

واحد تحقیق و توسعه شرکت مذکور نیز همراه فعال بوده است به طوری که با برگزاری سمینارها و جلسات مختلف سعی در پیدا کردن راه‌هایی برای بهبود کیفیت محصولات خود دارد.

لیست قیمت تکاب اتصال

محصولات پلی اتیلن و اتصالات این شرکت در قطرهای 32 تا 1000 میلیمتر، دارای تنوع فراوانی می‌باشند. در لیست قیمت تکاب اتصال، محصولاتی مانند اتصالات الکترو فیوژن (سه راه، فلنج، کوپلر، کپ و زانو) در انواع مختلف، اتصالات بات فیوژن، اتصالات پلی اتیلن جوشی و اتصالات پلی اتیلن فلنج دار با مشخصات ابعادی و قیمت وجود دارند. اتصالات تی اف، لوله اینسرتی و کلکتور نیز از تولیدات مخصوص این شرکت هستند که به همراه مشخصات در لیست قیمت تکاب اتصال حضور دارند.

برای دریافت اطلاعات تخصصی تکاب اتصال و همچنین سایر اطلاعات فنی محصولات می‌توانید با ما تماس بگیرید.


نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
4.07 (14 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

۱ دیدگاه دربارهٔ «لیست قیمت تکاب اتصال»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام