تکاب اتصال

آشنایی با کارخانه تکاب اتصال :

از زمانی که بحران آب جدی شد، راههای بهتری برای انتقال آب مورد توجه افراد متخصص قرار گرفت. از این رو لوله های پلیمری و اتصالاتی برای انتقال بهتر آب نیز روز به روز با کیفیت بالاتر تولید شد. کارخانه تکاب اتصال توانسته روز به روز در این صنعت بهتر ظاهر شود و روند رو به رشدی داشته باشد.

تاریخچه کارخانه تکاب اتصال

تکاب اتصال با هدف تأمین و تجهیز هر چه بهتر تأسیسات انتقال و هدایت آب در سال 1372 شروع به کار کرد. ولی در سال 1380 توانست واحد تولیدی خود را تأسیس کند. این کارخانه در سال 1380 دارای ظرفیت تولید 220 تن بود و در سال های متمادی روز به روز رشد بهتری را از خود نشان داد. به گونه ای که در سال 1395 توانست ظرفیت تولید خود را به 1400 تن برساند. کارخانه تکاب اتصال توانست سایز تولیدات خود را در فلنج های قالبی و سه راه و زانوهای ماشین کاری در سال 1396 تا سایز 1000 میلی متر نیز برساند. تولیدات کارخانه تکاب اتصال با اتکا به تکنولوژی های برتر جهان روز به روز کیفیتی بهتر و مناسب تر را در بازار هدف عرضه می کند.

برای دیدن لیست قیمت تکاب اتصال کلیک کنید.

تولیدات کارخانه تکاب اتصال

این کارخانه تولیدات متنوعی را در زیر گروه های مختلفی دارد و می توانید طیف وسیعی از محصولات را در این شرکت ببینید و طبق نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

محصولات شامل موارد زیر هستند که هر گروه خود چندین محصول را در خود جای داده است.

  • لوله پلی اتیلن
  • اتصالات الکتروفیوژن
  • اتصالات پلی اتیلن تزریقی
  • اتصالات پلی اتیلن جوشی
  • اتصالات پلی اتیلن فلنج دار
  • محصولات اختصاصی کارخانه تکاب اتصال مانند لوله های اینسرتی، کلکتور، اتصالات TF و…

خرید از محصولات این کارخانه برای هر کاری که مربوط به پروژه های انتقال آب است، می تواند بهترین کارایی را از خود نشان دهد. مشاورانی که در این کارخانه با اطلاعات کامل از نحوه کار هر کدام از محصولات و داشتن اطلاعات محصولی لازم فعالیت می کنند می توانند به شما در خرید و مشاوره محصولی کمک شایانی بکنند.

کارخانه تکاب اتصال

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (1 vote)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام