نیوفلکس

کارخانه نیوفلکس

کارخانه نیوفلکس یا همان شرکت پردیس گسترش اسپادانا، کارخانه تولید لوله و اتصالات پوش فیت است که لوله و ضمایم سیستم‌های فاضلاب را تولید می‌کند. در کارخانه نیوفلکس از پلی پروپیلن به عنوان ماده پلاستیکی اصلی استفاده می‌کنند که در برابر ضربه و تنش‌های شدید فیزیکی و همچنین مواد شیمیایی و حرارت بالا مقاوم است. لوله های فاضلاب تولید شده توسط کارخانه نیو فلکس هم برای فاضلاب سرد و هم فاضلاب گرم استفاده شده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و تغییرات شیمیایی دارد.

لوله های پوش فیت تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس چه کاربردهایی دارد؟

اتصالات تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس کاربرهای زیادی دارد، از جمله اینکه برای انتقال صحیح و ایمن سیستم فاضلاب شهری در داخل و خارج خانه به صورت رو کار و زیر خاک کاملا مناسب است. لوله های پوش فیت را می توان برای انتقال آبهای سطحی، هواکش فاضلاب، انتقال مواد سمی و شیمیایی و فاضلاب‌های شیمیایی به کار برد، بدون اینکه مشکلی برای آنها بوجود بیاید.

لوله پوش فیت چه برتری نسبت به لوله پلیکا دارد؟

در گذشته برای انتقال سیستم فاضلاب و همچنین انتقال آب و سایر مواد دیگر از لوله های پولیکا استفاده می‌شد اما امروزه با تولیدات کارخانه نیوفلکس، پوش فیت به عنوان لوله‌های برتر برای انتقال موارد گفته شده استفاده می‌شود و این به خاطر برتری‌هایی است که تولیدات نیوفلکس نسبت به لوله پولیکا دارد. لوله پوش فیت از لحاظ کیفیت و مقاومت و ضخامت از لوله پلیکا بسیار بهتر و مقاوم‌تر است. ویژگی مهم محصولات نیو فلکس این است که برای اتصال لوله به هم نیاز به استفاده از چسب نبوده و با فیت کردن، لوله‌ها در هم قرار گرفته و محکم می‌شوند، بدون اینکه هیچ گونه نشتی داشته باشند. کارخانه نیوفلکس لوله های پوش فیت را طوری ساخته است که این اتصالات دریچه‌ای برای بازدید داشته تا در صورت بروز مشکل، بازرسی و رفع عیب آنها بسیار راحتتر انجام شود.

چه موادی را نباید با پوش فیت های کارخانه نیوفلکس انتقال داد؟

اتصالات تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس برای انتقال مواد نفتی، موادی با دمای بالاتر از 95 درجه سانتی گراد و مواد تحت فشار مناسب نیستند.

لیست قیمت پوش فیت

 

لیست قیمت پوش فیت نیوفلکس

 

 

نیوفلکس

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
3 (2 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام