ویژگی های لوله های پلیمری

کیفیت و مواد بکار برده شده در لوله های پلیمری ,از نظر خواص شیمیایی و فیزیکی و مکانیکی دارا می باشد . مواد تشکیل دهنده ی لوله های پلیمری از قبیل کشش,مقاومت در برابر آتش خواص مکانیکی طویل مدت و مدت کوتاه,خواص بهداشتی نظیر مقاومت در برابر حملات میکروبیولوژی و ماکروبیولوژی ,تست چشایی, عوامل فرایند تولید. خواص در برابر شرایط محیطی از قبیل نور آفتاب , شرایط آب و هوایی خاص ,حیوانات جونده و تاثیر هر هر یک از پارامتر ها بر روی کیفیت لوله ها را می توان در کاربرد , این لوله در صنعت (تاسیسات) و صنایع دیگر نام برد .

این لوله ها مقاوم در برابر خوردگی بوده که با استفاده ساده تر ,افت فشار کمتر را دارا بوده و انعطاف پذیری بیشتر    می باشند,لوله های پلیمری مقاومت خوبی در برابر ارتعاش متعدد روشهای اتصال به یکدیگر می باشد.در ضمن عایق صوت و با عمر طولانی در استفاده از آنها در سیستمهای گرمایش از کف و همچنین اقتصادی بودن آنها و از لحاظ مقاومت مکانیکی پایین و عدم تحمل دما و فشار زیاد . با توجه به نفوذپذیری اکسیژن بالا و همچنین ضریب انبساط طولی زیاد را می توان از محسنات این نوع لوله های پلیمری دانست .

از لوله های پلیمری می توان برای لوله کشی آب سرد و گرم با عمر طولانی به دلیل عدم زنگ زدگی و عدم انباشتگی رسوبات استفاده نمود.

جدیدترین لیست لوله پلیکا ، لیست قیمت پوش فیت ، لیست قیمت لوله 5 لایه ،  لیست قیمت لوله پلی پروپیلن ، لیست قیمت لوله و اتصالات upvc و لیست قیمت لوله پلی اتیلن را ببینید.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (1 vote)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام