لیست قیمت لوله و اتصالات یو پی وی سی

آخرین لیست لوله upvc 1403 (جدید)

لوله و اتصالات یو پی وی سی از محصولات پرفروش سایت صنعت غرب می باشد، از همین رو برای آگاهی مشتریان گرامی از قیمت های این لوله ها، لیست قیمت لوله و اتصالات یو پی وی سی در سایت منتشر گردیده است.

از لیست قیمت یو پی وی سی در سایت صنعت غرب می توانید علاوه بر قیمت با محصولات ارائه شده، سایز آن ها و برندهای موجود در سایت آشنا شوید. لوله و اتصالات یو پی وی سی در انواع برندهای داخلی و خارجی موجود بوده و نوع برند از مهم ترین پارامترهای موثر در قیمت می باشد.

لوله های یو پی وی سی از دسته لوله های پلیمری می باشد که مواد اصلی آن را نفت خام ، اتیلن و نمک کلر تشکیل می دهد. در کنار مواد اساسی ذکر شده برای بالا رفتن کیفیت و استاندارد و مقاومت این لوله و اتصالات از انواع ضربه گیر ها، مواد ضد احتراق، پر کننده ها، کاتالیزورها، روان کننده ها، رنگ ها و اکسید تیتانیوم استفاده می کنند. شاید برای بسیاری از شما این سوال مطرح باشد که مقاومت یو پی وی سی در برابر اشتعال به چه صورت می باشد؟

بهتر است بدانید که لوله و اتصالات یو پی وی سی در برابر حرارت مقاوم بوده و از مواد ضد احتراق در تولید آن استفاده شده است، و با توجه به اینکه در ساختار آن از نفت و اتیلن بهره گرفته شده اما ماده ای قابل اشتعال نبوده و ضد احتراق نیز می باشد.

لوله های یو پی وی سی برای مصارف مختلف از جمله لوله کشی تاسیسات، آب گرم، لوله کشی گرمایش از کف، پکیج ها، تصفیه خانه ها، صنایع مختلف شیمیایی و غذایی، لوله کشی آب شرب، استخرهای شنا و شیلات، آبیاری بارانی و قطره ای، شبکه های زهکشی و پوشش کابل های برق مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله و اتصالات یو پی وی سی در انواع فشار قوی نیز موجود می باشد.

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (2 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام در واتساپ تماس: 02155151683 کانال تلگرام