یو پی وی سی

یو پی وی سی ( upvc ) مخفف کلمات ( unplas ploy vinylchloride ) که نوعی پلاستیک حرارت داده شده می باشد ، اصلی ترین مواد تشکیل دهنده upvc ( polyvinyl chloride ) پلی وینیل کلراید سخت می باشد که با اضافه شدن مواد دیگر محصول نهایی ساخته می شود و اساسا رنگ آن ها سفید و یا تیره است .

یو پی وی سی از مقاومت شیمیایی بالایی در برابر خورنده ها نظیر ( الکل – روغن ها – مواد نفتی غیر آروماتیک – اسید های غیر آلی –نمک –کلر- باز ها) و در کل در محیط های غیر عادی که موضوع مقاومت شیمیایی مطرح است برخوردار است . و این مزیت در سطح داخلی و خارجی آن ها وجود دارد .

لوله های upvc نارسانای جریان الکتریکی هستند .

فرمولاسیون لوله ها و اتصالات یو پی وی سی به گونه ای معین شده است که مقاومتی حدودا دو برابر بیش تر از مقدار متناظر انواع دیگر لوله و اتصالات را دارا می باشد. این نوع لوله در کنار استحکام بسیار بالایی که دارد بسیار سبک است و این یکی از مزیت های لوله های upvc می باشد که حمل و نقل و نصب آن به راحتی انجام می شود .

لوله های یو پی وی سی مطابق با استاندارد جهانی به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که بتوان به راحتی و با اطمینان از آن ها جهت آب شرب استفاده کرد.

در اصطلاح به لوله های upvc خود خاموش شونده می گویند زیرا به راحتی آتش نمی گیرند و دمای شعله ور شدن آنها 454 درجه سانتی گراد می باشد که از دمای مشتعل شدن سایر مواد ساختمانی بالاتر است .

لوله های یو پی وی سی به علت داشتن سطح صاف و صیقلی داخلی بسیار تاثیر گذار در عدم افت فشار و کاهش دبی هستند. زیرا در بسیاری از لوله ها باکتری ها در زبری ها و پستی بلندی های سطح داخلی لوله ها تجمع کرده ، مانند ته نشین شدن لجن در شبکه های انتقال آب و فاضلاب که با گذر زمان راه عبور آب را می بندد و در سلامت آب آشامیدنی اثر منفی دارد .

یو پی وی سی مقاوم در برابر زنگ زدگی ، دارای عمر مفید ، بسیار مستحکم ، عایق حرارت و برودت و صدا ، عایق در برابر نفوذ آب باران ،باد و گرد و غبار ، بصرفه در مصرف انرژی و دوست دار محیط زیست می باشد.

برای مشاهده لیست قیمت بر روی نام شرکت تولید کننده یو پی وی سی کلیک کنید : اف آی پی ، پیمتاش ، هیدروپول ، سی اچ اسپانیا

نمره شما به این مطلب
Sending
User Review
5 (2 votes)
این صفحه را برای دوستان خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس: ۵۵۱۵۱۶۸۳-۰۲۱

پیمایش به بالا
تماس بگیرید